Zdravím vás všechny z Ateliéru v Újezdci a zasílám několik podzimních informací. Věřím, že jste měli všichni pěkné regenerační léto a také věřím, že podzimní dny a nový rok nám dovolí vzájemné setkání a setkávání.

Co je tedy v mém STUDIU nového:

Pro velký zájem jsem vypsala další dvou víkendový podzimně zimní kurz čajové keramikyRaku, který je vhodný i pro začátečníky v termínu 5.-7. 11. a 3.-5.12.2021. Uvažujete-li o kurzu kde se seznámíte se základy keramické technologie raku, a to nejenom prakticky, ale i teoreticky a ve všech jejích technologických i filozofických aspektech a kde si vyzkoušíte různé způsoby tvarování čajové misky z volné ruky, je toto vhodná příležitost. Další takovýto kurz bude nejdříve vypsán až na sklonku příštího roku.

V dubnu a květnu 2022 na vyžádání plánuji workshop zaměřený na papírovou hlínu a pálení otevřeným ohněm ( termín 25. – 27. 3. a 22. – 24.4.2022)

V létě 2022 bude opět tradiční týdenní keramický kurz. Sejdeme tentokrát nad tématem Chrličů, Draků a jiných bájných tvorů – termín kurzu bude upřesněn

A v jednání je kurz s výpalem pece na dřevo pro pokročilé, zejména ty ,kteří se účastnili workshopu stavby a pálení v malé pícce z červených cihel.


A co se děje na jógové platformě?

V sobotu 12.9. proběhl ve Vysokém Mýtě ve Studiu SUNYE dlouho očekávaný a odkládaný workshop Až do konečků prstů, který budu pro velký zájem opakovat na počátku příštího roku 2022roku 2022

Pravidelné lekce jemné jógy:

Litomyšl
středa 18:30 – 19:30 ve Středisku volnočasových aktivit

úterý 9:30 – 12:00 lekce jemné jógy pro Univerzitu třetího věku

Vysoké Mýto
pondělí 17.30 – 19:00 Studio SUNYE

individuální cvičení a shiatcu dle domluvy v Ateliéru v Újezdci

S pozdravením a přáním všeho dobrého

Jana

Kategorie: Aktuality